NOWOŚĆ NA RYNKU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!
REWOLUCYJNY MS SCULPTING…

...to nieinwazyjny system do redukcji tkanki tłuszczowej I cellulitu, rzeźbienia I budowy mięśni oraz liftingu pośladków.

Osiągnij “6-cio pak” na brzuchu oraz brazylijskie pośladki bez użycia skalpela oraz kropli potu..
Ta technlogia jako pierwsza na świecie jednocześnie spala tłuszcz, buduje I rzeźbi mięśnie.
MS SCULPTING jest dla Ciebie..!!

MS SCULPTING obecnie najmocniejsze urządzenie na rynku zapewnia nam spadek masy tłuszczowej do 22% przy jednoczesnym zwiększenku objętości mięśni do 20%

Podczas jednej sesji zabiegowej partia mięsni poddanych zabiegowi otrzymuje do 25 000 intensywnych skurczów mięsni.
To jednyna na świecie technologia, która w tak krótkim czasie jednoczesnie rozbudowuje mięsnie I spala tkankę tłuszczową!!!

MS SCULPTING nie powoduje efektów bólowych!!! Działa jedynie na nerw ruchowy nie na czuciowy. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkich impulsów w związku z czym zabieg jest komfortowy nie pozostawia zakwasów I nie wymaga rekonwalescencji. Odczuwamy tylko zmęczenie pozabiegowe.

Jedna sesja zabiegowa to czas od 20 do 30 minut podczas których mięsnie otrzymują do 25000 hiperskurczów. Odpowiada to wykonaniu 25000 tys brzuszków lub przysiadów w ciągu 20 -30 minut.

MS SCULPTING jest niezastąpiąną terapią także u pacjentów z osłabieniem mięśniowym.

OPIS ZABIEGU

Zabieg wykonujemy w pozycji leżącej na plecach lub brzuchu w zależności od trenowanej partii ciała. Aplikatory mocowane są za pomocą specjalnych pasów. Zabieg możemy wykonać przez np. Cienkie legginsy.
W czasie kiedy MS SCULPTING wykonuje za ciebie niesamowity trening, Ty relaksujesz się na łóżku zabiegowym czytają książkę lub przeglądając internet.

OBSZARY ZABIEGOWE

Brzuch – redukcja tkanki tłuszczowej, budowa mięsni tzw “kaloryfer” , poprawa wytrzymałości, zmniejszenie rozstępu kresy białej.

Pośladki – podniesienie obwisłych pośladków, lifting bez skalpela, budowa mięsnia pośladków – tzw. Pośladki brazylijskie, redukcja obwodów przy otyłości.

Uda, ramiona, bicepsy, tricepsy, łydki.


PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU!!!


- kobiety w ciąży I w okresie połogu do 2-3 msc po porodzie

- miesiączka w momencie zabiegu

- metalowe implanty w obszarze zabiegowym lub kolczyki

- rozrusznik serca I inne urządzenia elektryczne

- niewydolność płucna lub sercowa

- miedziana wkładka domaciczna antykoncepcyjna

- nowotwory

- przepuklina brzuszna lub pachwinowa

- stany zapalne, gorączka


Optymalne zalecenia zabiegowe MS SCULPTING to:

Seria 6-10 zabiegów w zależności od aktywności fizycznej , predyspozycji indywidualnych i oczekiwań pacjenta, w ciągu 4-5 tygodni w odstępach 2-3 dniowych. Najlepsze efekty to cykl 2 razy w tygodniu, przez okres 4 tygodni.

KRIOLIPOLIZA - MROŹNE ODCHUDZANIE

Kriolipoliza jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej.
Zadaniem kriolipolizy jest bezinwazyjne I kontrolowane niszczenie komórek tłuszczowych bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Cel zabiegu to przede wszystkim ochłodzenie, przemrożenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie. Do obszaru zabiegowego zostaje przyłożona specjalna głowica zasysająca problemowe miejsce. Intensywne chłodzenie komórek tłuszczowych powoduję ich rozpad. Efektem jest rozkład, którego produktem końcowym jest glicerol. Zostaje wychwycony przez wątrobę i przemieniany w glukozę. Następnym zjawiskiem jest krystalizacja lipidów. Zamrożone komórki są eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki temu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje. Pierwsze wyraźne rezultaty widać już po 2 - 3 tygodniach.


Kriolipoliza – miejsca zabiegowe

- brzuch

- boczki

- uda wewnętrzne I zewnętrzne

- fałdy przy biustonoszu I na plecach

- kolana

- ramiona

- podwójny podbródekKriolipoliza – Efekty zabiegu

Jeden zabieg kriolizy pozwala na zredukowanie 20-40% tkanki tłuszczowej. W razie potrzeby kriolipolizę można wykonywać w seriach 2-5 zabiegów, przeprowadzanych w odstępie 1 miesiąca. Pierwsze rezultaty widoczne są po około 2-3 tygodniach od poddania się zabiegowi. Ostateczny efekt można zaobserwować zwykle po około 6 tygodniach. Komórki tłuszczowe, które zostały zniszczone podczas zabiegu, są w pełni usuwane z organizmu i nie podlegają procesom regeneracyjnym. Oznacza to, że obszar ciała, który został poddany kriolipolizie, zostaje wyszczuplony na stałe. Nawet w przypadku przybrania na wadze, ryzyko pojawienia się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej w tym miejscu jest znacznie mniejsze.


Kriolipoliza – wskazania do zabiegu

Zabieg kriolipolizy polecany jest szczególnie osobom o normalnej budowie ciała, z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, który jest odporny na działanie diet i ćwiczeń fizycznych. Warto pamiętać, że sama kriolipoliza nie może stanowić metody walki z dużą nadwagą lub otyłością.


Jak przebiega zabieg kriolipolizy?

Pojedynczy zabieg naszym urządzeniem trwa tylko około 30 - 35 minut. Ze względu na zastosowane turbo głowice ze specyfikacją mrożenia w stsytemie serround 360 stopni z tempraturą do -10 stC.
W tym czasie skóra w miejscu poddawanemu zabiegowi zabezpieczona jest specjalną membraną przewodzącą zimno I chroniącą inne tkanki przed odmrożeniem. Następnie przykłada się do niej jedną z głowic, która zasysa i wymraża skórę. Temperatura, jaką osiągają tkanki, jest stale monitorowana dzięki czujnikom wbudowanym w urządzenie. Po około 3 dniach od zabiegu w tkance tłuszczowej rozpoczyna się kontrolowany proces zapalny – komórki zostają uszkodzone i wydalone z organizmu.

Po zabiegu kriolipolizy mogą wystąpić następujące niedogodności:

- zaczerwienienia i zasinienia pojawiające się w miejscu zabiegu – zwykle ustępują one po kilku godzinach.
- zanik czucia i odrętwienie – objaw ten zanika po kilku godzinach.
- Miejscowy krwiak (bardzo rzadko) – najczęściej ulega wchłonięciu w ciągu kilku dni.
- Obrzęk i ból – dolegliwości te nie trwają zwykle dłużej niż 48 godzin.


PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU KRIOLIPOLIZY

- problemy z wątrobą,
- niewydolność nerek, kamica

- choroba Raynaud’a,

- pokrzywka na skutek działania niskiej temperatury na skórę,

- hipoproteinemia,

- nietolerancja krioterapii,

- zaawansowana cukrzyca,

- gorączka,

- nowotwory,

- infekcja,

- ciąża lub laktacja,

- zapalenie skóry ( w tym trądzikowe zmiany ropne )

- egzema,

- Aids,

- rozstępy i blizny (w obszarze zabiegowym mogą ulec pogorszeniu),

- blizna po cięciu cesarskim,

- opalanie lub inny zabieg z wykorzystaniem UVA mniej niż 5 dni przed zabiegiem,

- usuwanie owłosienia laserem lub IPL w obszarze zabiegowym

- żylaki naczyniaki w miejscu zabiegu, skłonnośc do pękających naczyńENDERMOLOGIA LPG CELLU M6

Endermologia wiodącej firmy na świecie - LPG

Jest to nowoczesna metoda masażu do walki z tłuszczem i cellulitem w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia. Technika endermologii LPG jest absolutnie nieinwazyjna. Zabieg opiera się na wykorzystaniu mechanicznych oddziaływań na komórki tłuszczowe, które poddane temu zabiegowi rozpadają się I są skutecznie usuwane z organizmu.
Zabiegi endermologii LPG są polecane dla osób, które chcą zwalczyć cellulit oraz zredukować w sposób szybki I nieoperacyjny. Dodatkowo zabiegi poleca się w przypadku takich problemów skórnych jak: blizny, zwłóknienia, rozstępy czy poprawa ukrwienia skóry.
Metoda endermologii LPG świetnie sprawdza się w uruchomieniu gospodarki wodnej w organizmie dzięki czemu woda jest szybciej usuwana.
Ponadto zabieg świetnie sprawdza się w ujędrnianiu skóry, modelowaniu sylwetki, rozluźnianiu napiętych mięśni oraz przed i po zabiegach liposukcji.

Endermologii LPG nie należy bezwzględnie wykonywać przy: - naczyniakach, żyalakach - przepuklnach - uszkodzeniach skóry - nowotworach - przy leczeniu heparyną - ciąża oraz krótki okres po ciąży.
Masaż endermologii LPG można wykonać z pominięciem newralgicznych partii ciała, gdy występują implanty, blizny ze stanem zapalanym, kolczyki, pieprzyki, guzki czy tłuszczaki. Zabieg mogą wykonywać kobiety, które karmią piersią ale pierwsze karmienie po masażu może odbyć się dopiero po około 7 godzinach.


                                         


LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Działanie ultradźwiękami o częstotliwości 40 kHz powoduje powstawanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolniony w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega przemianie materii. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów, takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra, okolice kolan i innych. Nowoczesna metoda kawitacji ultradźwiękowej jest skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgii estetycznej. Jednocześnie nie występują tu żadne skutki uboczne, które są związane z zabiegami tradycyjnej liposukcji. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani pozostawania w domu, nie odczuwa się żadnego bólu po zabiegu, a powierzchnia skóry pozostaje gładka i nienaruszona. Zabieg kawitacji ultradźwiękowej przeznaczony jest zarówno dla Pań i Panów Zalety • bezpieczne i trwałe usunięcie tłuszczu z wybranych okolic, • intensywne modelowanie wybieranych partii ciała, • zabieg całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, • skuteczne zmniejszenie obwodu ciała, • brak efektu jo-jo, • przyjemny w odczuciach, dający efekt odprężenia. Działanie • redukcja tkanki tłuszczowej, • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki, • likwidacja cellulitu, • ujędrnienie ciała, • pobudzenie krążenia, • stymulacja przemiany materii, poprawa metabolizmu, • zwiększanie absorpcji składników aktywnych.DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Depilacja pastą cukrową znana jest od stuleci kobietom Dalekiego Wschodu. Jednak dzięki swym unikalnym właściwościom zauroczyła sobą cały świat z Europą włącznie.
 Istotą techniki depilacyjnej jest to, że pasta oblega włos, wsiąka do górnego otworu mieszka i zmiękcza sam włos, powodując całkowite i łagodne usuwanie włosów. 

Zalety depilacji pastą cukrową :
Depilacja pastą cukrową jest najbezpieczniejszą spośród wszystkich metod i równie skuteczna jak depilator czy wosk.
Może być stosowana u alergików i osób z wrażliwą, naczynkową skórą.
Pasta cukrowa składa się wyłącznie z naturalnych składników, glukoza, woda i fruktoza. 
Metoda ta jest mniej bolesna i bardziej bezpieczna niż depilacja woskiem, nie ma możliwości poparzenia skóry lub urazów naskórka, ponieważ pasta w trakcie depilacji ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała .
Depilację wykonuje się z włosem, co zapewnia bardzo dużą skuteczność, nawet przy bardzo krótkich włoskach.
Nie łamie włosów tylko wyrywa je z cebulkami.
Nie powoduje podrażnień, zapalenia mieszków włosowych i wrastania włosków.
Stosując pastę cukrową można kilkakrotnie powtórzyć zabieg na tej samej partii ciała bez uszkodzenia skóry.
Skóra po zabiegu jest tylko lekko zaczerwieniona .
Dodatkowo przy depilacji nie używa się narzędzi, co znacznie zwiększa higieniczność zabiegu .                                                 MEZOTERAIA MIKROIGŁAWA CELLULITE

TO INNOWACYJNA METODA STOSOWANA W LECZENIU CELLULITU.
Używane przy tym zabiegu  preparaty zawierają przede wszystkim kofeinę. Użycie kofeiny w mezoterapii mikroigłowej powoduje znaczna poprawę funkcjonowania mikrokrążenia krwi i chłonki w miejscach dotkniętych cellulitem. Ułatwia ona również redukcje tkanki tłuszczowej gromadzącej się na udach, pośladkach i tułowiu. Leczenie można wspomagać, wzbogacając mezoterapię o preparaty zawierające wyciąg z karczocha, rutyny, l-karnityny i nostrzyka żółtego.
Ważne jest również stosowanie w leczeniu cellulitu krzemionki organicznej, która sprzyja regeneracji tkanki łącznej poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu. Istotne miejsce w leczeniu cellulitu ma kwas hialuronowy, który dodatkowo poprawia nawilżenie i elastyczność skóry.
Szczególnie polecamy dwa rodzaje bardzo intensywnie działających meso koktajli:

BCN ADIPO – Meso koktajl antycellulitowy; Kierunek zastosowania: Poprawa mikrokrążenia, likwidacja tzw. „ skórki pomarańczowej”. W jego skład wchodzi: l- karnityna, kofeina, morszczyn pęcherzykowaty, ruszczyk kolczasty, krzemionka organiczna, glaucyna.

BCN ADIPO FORTE – Meso koktajl lipolityczny (odchudzający); Kierunek zastosowania: silna lipoliza. Polecany do miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. W jego skład wchodzi: fosfatydylocholina, kwas deoksycholowy, l-karnityna, krzemionka organiczna.

Częstość wykonywania zabiegów: w pierwszym etapie leczenia cellulitu poleca się serię 5-8 zabiegów – co tydzień następnie zabiegi przypominające co 3- 6 miesięcyZabieg Magic Foot Peel na stopy

Jest to skuteczna kuracja złuszczająco – regenerująca na stopy. Zawiera aktywny kompleks na bazie kwasów owocowych, który złuszcza nadmiernie zrogowaciały naskórek oraz wspomaga odnowę i wygładzenie skóry stóp. Kwasy powodują regulację cyklu złuszczania naskórka- dzięki czemu skóra domaga się usuwania warstwy rogowej. Zabieg na ma celu skuteczne usunięcie zrogowaciałego i suchego naskórka, usunięcie stwardniałych odcisków oraz usunięcie uporczywych nagniotek.
Zabieg zapewnia gładką, elastyczną, zdrową skórę stóp.Zabieg parafinowy na dłonie 

Parafina dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa i ujędrnia skórę choć sama nie ma właściwości nawilżających, zatrzymuje wilgoć w skórze tworząc filtr ochronny. Parafina powoduje rozszerzenie się porów skóry, dzięki czemu np. kremy, maski lepiej się wchłaniają. Ciepłe okłady ogrzewają skórę, co poprawia krążenie, a nawet przynosi ulgę przy bólach reumatycznych. Parafina jest doskonałym ratunkiem dla przesuszonej, poszarzałej i zwiotczałej skóry. Dodatkowo, jeśli parafina jest zapachowa, mamy efekt aromaterapeutyczny.
Po zabiegu skóra rąk jest odżywiona, gładka, miękka, nawilżona i delikatna. Wskazaniem do zabiegu parafinowego na dłonie są: Przebarwienia pigmentacyjne, utrata elastyczności, zły stan paznokci, szorstkie i przesuszone dłonie, zapracowane i zmęczone dłonie, nieestetyczny wygląd dłoni.Piękne, zdrowe i wypielęgnowane ciało pozwala w pełni zaakceptować siebie.
Zabiegi w kapsule SPA


Kapsuła jest nowoczesnym urządzaniem z zakresu odnowy biologicznej. Dzięki połączeniu sauny parowej oraz promieni podczerwonych, aromaterapii, masażu wibracyjnego, hydroterapii i koloroterapii daje zaskakujące rezultaty. System ten doskonale zaspakaja potrzeby osób zmęczonych fizycznie i psychicznie, pragnących odprężenia i relaksu oraz zdecydowanej poprawy jakości skóry.
Zabieg modelujący sylwetkę - to zabieg o działaniu wyszczuplającym, modelującym sylwetkę na bazie silnie stężonego koncentratu alg brunatnych. Stymuluje pracę układu hormonalnego, przyspiesza proces przemiany materii, blokuje namnażanie adipocytów (komórek tłuszczowych). Kulminacyjne stężenie organicznego jodu, absorbowanego przez organizm ludzki następuje w 8 godzin po zabiegu.
Zabieg antycellulite – to zabieg do lokalnego stosowania na miejsca objęte skórką pomarańczową. Usuwa związki balastowe i toksyny, pobudza mikrocyrkulację, ułatwi eliminację wody, zwiększa przepuszczalność naczyń limfatycznych. Stosowany miejscowo jako silna kuracja uderzeniowa prowadzi do szybkiej poprawy stanu skóry, zmniejsza stopień cellulite, wzmacnia sprężystość włókien kolagenowych.
Demineralizacja organizmu (całe ciało) - to idealny zabieg stosowany w profilaktyce leczenia bólu mięśni, stawów, polecany w rehabilitacji do miejscowych okładów na stawy i bolący kręgosłup. Wykorzystywany jako pojedyńczy zabieg odtoksyczniający, ułatwiający retencję wody, wyrównujący braki mineralne organizmu ( wapń, żelazo, magnez).DERMOMASAŻ VACUM - USUWANIE CELLULITU


Vacum jest numerem 1 na Świecie w dziedzinie trwałej redukcji cellulitu. Połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami
Wskazania do zabiegu:
- likwidacja cellulitu,
- ujędrnianie skóry,
- modelowanie sylwetki,
- pobudzenie krążenia,
- wygładzenie rozstępów,
- wygładzenie blizn,
- zmniejszenie obrzęków,
- przygotowanie do liposukcji,
- terapia przeciwstarzeniowa,
- zabiegi relaksacyjne,
- stany pooperacyjne,
- bóle kręgosłupa,
- stres,
- otyłość,
- wspomaganie leczenia blizn, oparzeń, obrzęków.

Efekty zabiegu:
- redukcja cellulitu,
- ujędrnienie skóry,
- wymodelowanie sylwetki,
- przywrócenie prawidłowego metabolizmu,
- odmłodzenie naskórka,
- zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny,
- eliminacja toksyn,
- wygładzenie rozstępów i blizn,
- redukcja obrzęków,
- likwidacja uczucia ciężkich nóg,
- redukcja tkanki tłuszczowej,
- likwidacja drugiego podbródka,
- zwiększenie wchłaniania kosmetyków.Usuwanie rozstępów

Mikrodermabrazja diamentowa Zabieg ten pozwala na głębokie złuszczenie zrogowaciałego naskórka. Eliminuje nadmierne rogowacenie oraz suchość skóry, odmładza i wygładza. Poprawia wzrost absorpcji składników aktywnych z preparatów kosmetycznych. Redukuje blizny i rozstępy.


Kolejną propozycja dla usuwania rozstępów jest mezoterapia mikroigłowa dająca świetne rezultaty w tej dziedzinie. Jednak najbardziej zaawansowanym zabiegiem gwarantującym ogromne i szybkie rezultaty jest zabieg laserem CO2.
ZABIEG LIMFO - DRENUJĄCY „NA CIĘŻKIE NOGI”

Wskazania do zabiegu: - opuchnięcia nóg „ciężkie” i obolałe nogi - zastoje limfatyczne - cellulit - nadwaga - mało aktywny tryb życia
Efekty zabiegu: - poprawa kinetyki chłonki - uaktywnienie kanałów limfatycznych - zmniejszenie obrzęków nóg - zlikwidowanie uczucia zmęczenia i dyskomfortu