USUWANIE PRZEBARWIEŃ I BLIZN

Skuteczną metodą w walce z przebarwieniami i bliznami jest mikrodermabrazja. Mikrodermabrazja diamentowa to kosmetyczny zabieg pielęgnacyjny, który polega na złuszczaniu kolejnych warstw naskórka. Ta nowoczesna metoda kosmetyczna pomaga uporać się z różnymi typowymi dla skóry problemami. Chociaż jest to zabieg mechaniczny – wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia wysyłającego strumień mikrokryształów - eksperci zaliczają go do nieinwazyjnych i łagodnych metod pielęgnacyjnych.


RETINO-VIT C
Zawansowany zabieg odmładzająco - rozjaśniający przebarwienia z inteligentną technologią peptydowej kapsuły C-5 C.
Efekty Zabiegu:
-rozjaśnienie przebarwień,
- wygładzenie zmarszczek,
- blask i rozświetlenie skóry,
- ochrona przed fotostarzeniem,
- synteza kolagenu w skórze,
-działanie antyrodnikowe

CENA : 230 złZABIEGI ONMACABIM Z KWASAMI
Kuracja na bazie kwasów jest świetnym rozwiązaniem niemalże do wszystkich rodzajów skóry, również cery wrażliwej. Wspomaga eksfoliację, wygładza, wzmacnia mechanizmy obronne skóry i podwyższa nawilżenie. Dzięki szybkiej penetracji w skórę właściwą, kwasy pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych. Już po pierwszym zabiegu zauważalna jest poprawa w wyglądzie skóry. Zabieg ten stymuluje do produkcji nowych włókien kolagenowych odpowiedzialnych za gładkość i elastyczność skóry. Zabieg kwasami można łączyć z zabiegiem mikrodermabrazji diamentowej jest to metoda mechanicznego złuszczania naskórka.
Wskazania do zabiegu:
- skóra odwodniona,
- skóra starzejąca się,
- skóra tłusta,
- skóra łojotokowa,
- skóra z przebarwieniami

Efekty kuracji:
- rozjaśnienie przebarwień,
- poprawa elastyczności skóry,
- redukcja zmarszczek,
- spłycenie blizn,
- poprawienie kolorytu skóry,
- zmniejszenie przetłuszczenia skóry,
- nawilżenie,
- odmłodzenie skóry

CENA : 180 zł ( kwas + mikrodermabrazja + oxybrazja)ZABIEG ME LINE
Me LINE to zabieg innowacyjny w peelingach półokluzyjnych przeznaczony do odbarwiania przebarwień, usuwania blizn potrądzikowych, odmładzania skóry i leczenia skóry łojotokowej (trądzik). Zabieg Me Line jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry, usuwa plamy starcze, plamy spowodowane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, usuwa piegi oraz ciemne przebarwienia spowodowane ciążą lub tabletkami antykoncepcyjnymi. Zabieg redukuje zmarszczki spowodowane szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, starzeniem się skóry na twarzy i ciele, redukuje zmarszczki pod oczami i wokół ust. Ponadto zabieg Me Line pomaga w zwalczaniu różnych rodzajów trądziku, poprawia wygląd skóry poszarzałej, ziemistej i palacza, przywraca prawidłowy poziom nawilżenia skóry. Jednym słowem, linia kosmetyków Me Line powoduje wydłużenie jakości życia skóry. Zabieg Me Mine jest odpowiednikiem zabiegu cosmelan.

CENA : 740 zł ( cena zawiera kosmetyki pełnowymiarowe pozabiegowe do pielęgnacji domowej  )ZABIEG EKSFOLIACJI KWASAMI AHA W OPARCIU O PREPARATY BDR
Wskazania do zabiegu:
- blizny - przebarwienia
- sucha, szorstka skóra
- zaburzenia rogowacenia
- zmarszczki
- fotostarzenie
- skóra tłusta, gruba, rozszerzone pory
- trądzik zaskórnikowy

Efekty zabiegu:
- redukcja porów i blizn
- redukcja zmarszczek
- usprawnienie keratynizacji
- redukcja efektów fotostarzenia
- poprawa kolorytu
- pobudzenie mikrokrążenia skóry
- stymulacja odnowy komórkowej
- zwiększenie nawilżenia skóry

CENA: 110zł - kwas,
            180 zł -  kwas+ mikrodermabrazja + oxybrazja