Zabiegi laserm Nd. Yag Q switch
Neodymowo Yagowy laser typu Q – switch ma przełomowe zastosowanie m. in. w:
1)      Usuwaniu zmian naczyniowych, naczyniaków, niewielkich żylaków, blizn i znamion 
2)      Przełom w usuwaniu tatuażu (w tym makijażu permanentnego).

Wstydzisz się błędu z młodości a może znudził Ci się Twój tatuaż. Już nie musisz go ukrywać. Zajmiemy się nim profesjonalnie. Nasz laser potrafi usunąć tatuaże koloru niebieskiego, czarnego a także wielokolorowe. Efektywna terapia składa się z kilku zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zanik usuwanej zmiany następuje samoistnie. 
Usunięcie tatuażu w zależności od wielkości oraz użytych do jego zrobienia pigmentów trwa około 3 – 5 miesięcy. Po pierwszym zabiegu uzyskujemy jego rozmycie.  Kiedy skóra się zregeneruje i wróci do kondycji po około 4 – 5 tygodniach przystępujemy do kolejnej sesji laserowej i tak do uzyskania pełnego efektu. Barwnik zostaje rozbity, wchłonięty a następnie wydalony z organizmu. Zabieg jest efektowny i w 100% bezpieczny. Zarówno klient jak i operator lasera wyposażeni są w specjalistyczne okulary ochronne, które zabezpieczają oczy przed działaniem promieni lasera.  

Jak wygląda zabieg usuwania tatuażu?
Zabieg poprzedzany jest konsultacją z próbą laserową kwalifikującą do zabiegu. Usuwanie tatuaży w jednym zabiegu jest przeważnie niemożliwe. Liczba koniecznych zabiegów zależy od koloru lub ilości występujących kolorów, wielkości, gęstości "upakowania" barwnika jego głębokości oraz indywidualnej reakcji na laser. Tatuaże amatorskie wymagają do całkowitego względnie 90%-owego usunięcia 3-6 zabiegów. Profesjonalne tatuaże, które zazwyczaj cechuje duża gęstość i silne pigmenty wymagają min 6 zabiegów. Pomiędzy zabiegami powinna być min. 4 tygodniowa przerwa, podczas której rozbite drobinki barwnika są wchłaniane przez organizm, co uwidacznia się stopniowym rozjaśnianiem tatuażu.
Zabieg trwa w zależności od rozmiaru od 5-60 minut. Po zabiegu tworzy się delikatny strupek, który w celu uniknięcia infekcji należy smarować maścią dezynfekująca i w żadnym przypadku nie należy próbować go zrywać (grozi to powstaniem blizny). Po odpadnięciu strupka ukażą się części blednącego stopniowo tatuażu. Miejsce zabiegu będzie zaczerwienione.

Przeciwwskazania do terapii i środki ostrożności!
Przeciwwskazaniem są następujące choroby i skłonności: cukrzyca, padaczka, zaburzenia krzepliwości krwi, nowotwory i guzy, wszczepiony rozrusznik serca, aktywne zmiany wirusowe lub bakteryjne na skórze, niektóre choroby skóry, jeśli zmiany skórne będą narażone na bezpośrednie działanie lasera (trądzik różowaty, bielactwo, zmiany alergiczne), skłonność do infekcji wirusem opryszczki (można stosować profilaktycznie leki przeciwwirusowe), skłonność do bliznowacenia, ciąża i miesiączka.