ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE LASER DIODOWY 980 nm VENUS

NOWOŚĆ W SALONIE KATHARSIS OD STYCZNIA 2019 ROKU!!!
VASCULAaRjpg

Najnowszy laser diodowy emitujący wiązkę o energii 980 nm to skuteczne narzędzie do zamykania naczynek. Laser diodowy Venus pozwala zamykać naczynka, usuwać tzw. “pajączki”, znacząco poprawiając wygląd oraz estetykę skóry. Laser diodowy posiada innowacyjną głowicę zabiegową z połączeniem światłowodowym, co gwarantuje najlepsze efekty zabiegowe i najwyższą wydajność urządzenia.

Usuwanie naczynek za pomocą lasera diodowego polega na intensywnym naświetleniu naczynka krwionośnego promieniem lasera, powodując jego obkurczenie i pełne lub częściowe zamknięcie .
Wiązka lasera jest skupiona na obszarze 0,2 do 0,5 mm średnicy, dzięki czemu jest niezwykle precyzyjna i skuteczna, docierając do tkanki docelowej.
Wiązka lasera dzięki swoim parametrom oraz dużemu skupieniu pozwala na uniknięcie uszkodzenia tkanki otaczającej obszar zabiegowy.

E
fekty widoczne już po pierwszym zabiegu
– wysoka efektywność zabieg wykonywany bez naruszania ciągłości naskórka, 
– bezpieczne wchłanianie przez układ limfatyczny
– zamykanie naczyń zarówno na twarzy, jak i na ciele
-  ogromna przewaga nad urządzeniami typu IPL, e-Light
- medyczny certyfikat CE gwarantuje bezpieczeństwo 


Wskazania:
- Zmiany naczyniowe wszelkiego rodzaju
- Plamy starcze i plamy słoneczne
- Pajączki żylne
- Zmiany liniowe
- Naczyniaki

Przeciwwskazania
1) pacjenci z bardzo ciemną karnacją 
2) pacjenci ze skłonnościami do bliznowacenia;
3) pacjenci, którzy byli wystawieni na bezpośrednie oddziaływanie słońca przez okres ponad miesiąca;
4) pacjentki w ciąży lub z laktacją;
5) pacjenci z dużym nadciśnieniem i ciężkimi chorobami serca;
6) pacjenci z zaawansowaną cukrzycą, AIDS lub epilepsją, stosujący terapię glukokortykoidami; 7) pacjenci z historią opryszczki zwykłej;
8) zmiany troficzne i przerwania ciągłości naskórka w obrębie ciała poddanego zabiegowi.
24232399_2021551204730664_992251451561309225_njpg
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełniacze są bardzo efektywnymi preparatami podtrzymującymi młody i piękny wygląd. Są to substancje wstrzykiwane w określonej objętości śródskórnie lub podskórnie, które poprzez unoszenie powierzchownych warstw skóry pozwalają na kształtowanie jej powierzchni poprzez korekcję fałdów i zmarszczek oraz korekcję kształtu poszczególnych okolic twarzy. Zabiegi są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne natychmiast. W naszym salonie wypełnianie zmarszczek przeprowadzamy za pomocą kwasu hialuronowego usieciowanego o różnej gęstości, w zależności od wskazań i obszaru zabiegu. Kwas hialuronowy to najczęściej stosowany produkt wypełniający. Preparat poprzez działanie objętościowe natychmiast po zabiegu spłyca zmarszczki i poprawia objętość tkanek. Kwas hialuronowy poza działaniem wypełniającym działa od wewnątrz dając efekt silnej stymulacji skóry. Pobudzając ją do regeneracji poprawia gęstość, nawilżenie i elastyczność skóry. Dzięki temu nawet po jego wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem. Kwas hialuronowy jest polisacharydem występującym naturalnie w ludzkim ciele, głównie w skórze, gdzie łączy z sobą włókna kolagenowe i elastynowe. Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek (jeden gram kwasu hialuronowego może związać około 6l wody). Ma on również ,,umiejętność'' modulowania stanu zapalnego i usuwania ,,wolnych rodników''. Wraz z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry i powstania zmarszczek. W zależności od wskazań dobieramy różne gęstości preparatu od bardzo delikatnych zawierających małe cząsteczki kwasu po preparaty wolumetryczne. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się około 10-12 miesięcy. Nasze zabiegi dają następujące efekty: -wygładzenie zmarszczek czołowych -wypełnienie lwiej zmarszczki -wypełnienie zmarszczek okolic oka „kurze łapki” -wypełnienie bruzdy nosowa – wargowej -wypełnienie zmarszczki nosowo – wargowej -likwidacja opadającego kącika ust i linii marionetki -wypełnienie zmarszczek na górną wargą „ zmarszczki palacza” -powiększenie objętości warg i uwydatnianie ust.

Cena - uzależniona od partii ciała, ustalamy indywidualnieBIOREWITALIZACJA KWASEM HIALURONOWYM NIEUSIECIOWANYM
Już teraz w Naszym salonie dostępny jest zabieg biorewitalizacji z wykorzystaniem nieusieciowanego kwasu hialuronowego. CRM Soft ma postać sterylnego bezbarwnego żelu i jest przeznaczony do mezoterapii igłowej dzięki czemu idealnie rozprowadza się w tkankach skóry. Skutecznie nawilża, odmładza i rewitalizuje skórę od wewnątrz. Co można poprawić za pomocą biorewitalizacji kwasem hialuronowym: – Wygląd okolic oczu likwidując kurze łapki i redukując zmarszczki dolnej powieki. – Usianą zmarszczkami okolicę ust. – Wygląd szyi redukując głębokie zmarszczki. – Wygląd dekoltu poprzez redukcje zmarszczek i poprawiając nawilżenie. – Koloryt i nawilżenie skóry. – Zlikwidować drobne zmarszczki. – Zredukować siateczkę zmarszczek na twarzy. – Złagodzić "groźny" i smutny wygląd. – Odmłodzenie dłoni. – Elastyczność skóry zostają przywrócona, drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu, a skóra wygląda młodziej.

Cena - 550 zł 


Mezoterapia mikroigłowa dermopenem
Jest połączeniem technologii medycznej i kosmetologicznej. Mezoterapia frakcyjna jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Podczas zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, które stymulują naskórek do regeneracji. Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia z jednorazową głowicą wyposażoną w sterylne mikroigły. Drgania o długiej częstotliwości stymulują warstwy epidermy do produkcji kolagenu i elastyny. Dodatkowo podczas zabiegu, zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalnie skomponowane koktajle o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. Dzięki temu dochodzi do natychmiastowego i optymalnego transportu składników aktywnych, a efekty są widoczne od razu. Skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawieniu .Wskazaniem do mezoterapii frakcyjnej są: zmarszczki mimiczne, blizny potrądzikowe, skóra zniszczona promieniowaniem słonecznym, jak również cienka i mało elastyczna. Zabieg ten ma na celu: - intensywną regenerację, -odżywienie skóry, -silne wygładzenie zmarszczek, -głęboką penetrację aktywnych składników, -likwidację płytkich zmarszczek, -spłycenie głębokich zmarszczek i bruzd, -napięcie – lifting, 

Cena:
 - twarz: 250 zł
 - twarz + szyja: 280 zł
 - twarz + szyja + dekolt: 320 złZabiegi laserm Nd. Yag Q switch
Neodymowo Yagowy laser typu Q – switch ma przełomowe zastosowanie m. in. w:
1)      Usuwaniu zmian naczyniowych, naczyniaków, niewielkich żylaków, blizn i znamion 
2)      Przełom w usuwaniu tatuażu (w tym makijażu permanentnego).

Wstydzisz się błędu z młodości a może znudził Ci się Twój tatuaż. Już nie musisz go ukrywać. Zajmiemy się nim profesjonalnie. Nasz laser potrafi usunąć tatuaże koloru niebieskiego, czarnego a także wielokolorowe. Efektywna terapia składa się z kilku zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zanik usuwanej zmiany następuje samoistnie. 
Usunięcie tatuażu w zależności od wielkości oraz użytych do jego zrobienia pigmentów trwa około 3 – 5 miesięcy. Po pierwszym zabiegu uzyskujemy jego rozmycie.  Kiedy skóra się zregeneruje i wróci do kondycji po około 4 – 5 tygodniach przystępujemy do kolejnej sesji laserowej i tak do uzyskania pełnego efektu. Barwnik zostaje rozbity, wchłonięty a następnie wydalony z organizmu. Zabieg jest efektowny i w 100% bezpieczny. Zarówno klient jak i operator lasera wyposażeni są w specjalistyczne okulary ochronne, które zabezpieczają oczy przed działaniem promieni lasera.  

Jak wygląda zabieg usuwania tatuażu?
Zabieg poprzedzany jest konsultacją z próbą laserową kwalifikującą do zabiegu. Usuwanie tatuaży w jednym zabiegu jest przeważnie niemożliwe. Liczba koniecznych zabiegów zależy od koloru lub ilości występujących kolorów, wielkości, gęstości "upakowania" barwnika jego głębokości oraz indywidualnej reakcji na laser. Tatuaże amatorskie wymagają do całkowitego względnie 90%-owego usunięcia 3-6 zabiegów. Profesjonalne tatuaże, które zazwyczaj cechuje duża gęstość i silne pigmenty wymagają min 6 zabiegów. Pomiędzy zabiegami powinna być min. 4 tygodniowa przerwa, podczas której rozbite drobinki barwnika są wchłaniane przez organizm, co uwidacznia się stopniowym rozjaśnianiem tatuażu.
Zabieg trwa w zależności od rozmiaru od 5-60 minut. Po zabiegu tworzy się delikatny strupek, który w celu uniknięcia infekcji należy smarować maścią dezynfekująca i w żadnym przypadku nie należy próbować go zrywać (grozi to powstaniem blizny). Po odpadnięciu strupka ukażą się części blednącego stopniowo tatuażu. Miejsce zabiegu będzie zaczerwienione.

Przeciwwskazania do terapii i środki ostrożności!
Przeciwwskazaniem są następujące choroby i skłonności: cukrzyca, padaczka, zaburzenia krzepliwości krwi, nowotwory i guzy, wszczepiony rozrusznik serca, aktywne zmiany wirusowe lub bakteryjne na skórze, niektóre choroby skóry, jeśli zmiany skórne będą narażone na bezpośrednie działanie lasera (trądzik różowaty, bielactwo, zmiany alergiczne), skłonność do infekcji wirusem opryszczki (można stosować profilaktycznie leki przeciwwirusowe), skłonność do bliznowacenia, ciąża i miesiączka.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.